شماره مطلب: 12022
هفته معلم

برگزاری جلسه هماهنگی هفته گرامیداشت مقام معلم

نسخه مناسب چاپ

نشست مسئولین سازمان بسیج فرهنگیان سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با مدیر کل و معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش به مناسبت هفته معلم برگزار گردید.

بمناسبت فرار رسیدن سالروز شهادت  استاد شهید آیت الله مرتضی مطهری (ره) و آغاز هفته معلم و هفته بسیج فرهنگیان نشستی به منظور بزرگداشت مقام رفیع معلم با حضور جناب آقای کرمی مدیرکل محترم آموزش و پرورش استان، جناب سرگرد خدری مسئول سازمان بسیج فرهنگیان سپاه امام صادق (ع) ، جناب آقای فتحی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل و مسئولین سازمان بسیج فرهنگیان در اول اردیبهشت در دفتر مدیر کل آموزش و پرورش برگزار گردید.

در این نشست جناب سرگرد خدری ضمن تبریک سال نو به مدیر کل و مسئولین آموزش و پرورش استان از همکاری ها و همدلی ها یی که بین آموزش و پرورش استان و سازمان بسیج فرهنگیان وجود دارد تقدیر و تشکر نمود. ایشان در خصوص ضرورت برنامه ریزی جهت انجام مطلوب برنامه های هفته معلم مطالبی را بیان نمودند. در ادامه جناب آقای کرمی مدیر کل محترم آموزش و پرورش ضمن اظهار خرسندی و رضایت خاطر از وجود تعامل موثر و سازنده فی ما بین سپاه و آموزش و پرورش تصریح نمودند؛ بسیج همچون گذشته با اجرای برنامه های متنوع و مختلف فرهنگی، علمی، بصیرتی، روشنگری وغیره، زمینه ارتقاء و تقویت روحیه انقلابی و خود باوری در بین فرهنگیان و بالا بردن مقام و منزلت معلمین به عنوان مکمل و متمم آموزش و پرورش در آحاد جامعه تلاش نموده است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.