شماره مطلب: 21721
رتبه نخست آموزش و پرورش بوشهر در ترویج فرهنگ نماز

انتخاب آموزش و پرورش استان، به عنوان دستگاه برتر و شایسته تقدیر ویژه در زمینه برگزاری اقامه و ترویج فرهنگ نماز

سومین اجلاس استانی نماز در استان بوشهر
نسخه مناسب چاپ

نماینده مقام معظم رهبری در استان بوشهر گفت: اگر در خانه و اداره نماز دارای جایگاه باشد موجب همدلی، وفا، اخلاق، ارتباط خوب و روح معنویت می‌شود و می‌تواند باروح آسمانی مدیریت کرد
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان بوشهر، غلامعلی صفایی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در آیین پایانی سومین اجلاس استانی نماز در بوشهر با عنوان 'نماز و فضای مجازی' گفت: نماز برای انسان نجات آفرین و موجب سعادت و کمال است.
غلامعلی صفایی بوشهری افزود: نماز باعث ایجاد ارتباط وسیع بین انسان و خداوند شده و انسان را از فشارها و استرس های زندگی به سمت آرامش سوق می دهد.
وی بیان کرد: در خانه و اداره‌ای که نماز جایگاه داشته باشد آن خانواده و دستگاه اجرایی به سمت موفقیت و سعادت تعالی پیدا می کند.
عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر نیز در این اجلاس بابیان اینکه استان بوشهر رتبه برتر اقامه نماز کسب کرده است، گفت: از کل کشور 2500 اثر به دبیرخانه مرکزی ارسال‌شده است که 600 اثر آن مربوط به استان بوشهر بوده است و توانسته‌ایم رتبه برتر در اقامه نماز کسب کنیم.
استاندار بوشهر افزود: همه مردم بخصوص دستگاه‌های اجرایی باید تلاش کنند تا نمازهای جماعت به‌صورت منظم برگزار شود تا جامعه از معضلات اجتماعی، فسادها، ناهنجاری‌ها، آسیب‌ها و غیره در امان باشد.
گفتنی است، آموزش و پرورش استان، به عنوان دستگاه برتر و شایسته تقدیر ویژه در زمینه برگزاری اقامه و ترویج فرهنگ نماز در سال٩٥ انتخاب شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.